2017 Taşıt Kredisi Faiz Oranları

10.06.2017 tarihinde Bankalar kategorisine eklenmiş, 85 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

İnsanların arabalarını değiştirme ya da yeni bir arabaya sahip olmaları isteği bankalar tarafından da ele alınarak; gerekli meblağlarda verilecek olan taşıt kredisi seçenekleri ile ön planda yer alacaktır. Bu tür kredi seçenekleri kapsamında da gerekli faiz oranları ve vade seçenekleri ile ön plana çıkmaya devam edecek ve bu aşamada da insanların var olan araçlarını değiştirme hayallerini gerçekleştirme noktasında da en büyük yardımcı konumunda yer almaya da başlayacaktır. Bu tür bir kredi imkanı sağlayan bankalar faiz oranı seçenekleri ile birbirlerinden farklılık gösterecek ve bu anlamda da finansal müşterilerin ilgisini çekmeye de çalışacaktır.

Bankaların sağladığı faiz oranları taşıt kredisine göre de farklılık göstermekte ve b u aşamada da en düşük faiz oranı ile Deniz Bank ön planda yer almaktadır. %1.27 gibi bir faiz oranı ile gündeme gelen Deniz Bank; 24 ay vade seçeneğini de finansal müşterilere sunmaktadır. Deniz Bank’tan sonra en düşük taşıt kredisi faiz oranı ile karşımıza çıkan firma Ziraat Bankası’dır. Söz konusu banka %1,34 gibi bir faiz oranı ile finansal müşterilerine hizmet vermekte ve aynı zamanda da Deniz Bank gibi 24 ay vade şartı da kredi alacak olan kişilere sunulmaktadır. Ziraat Bankası’nın ardından en düşük faiz oranını sağlayan bankalar ise QNB Finansbank, HSBC, ICSC ve ING Bank olarak değerlendirmekte ve finansal müşterilere taşıt alımı alırken kolaylık sağlayacak şekilde varlığını sürdürmektedir.

0 km araç alacaklar için en uygun fırsatları sağlayacak biçimde yer almaya başlayacak olan bankalar; sağladıkları ödeme seçeneklerinin yanı sıra faiz oranları ile büyük ilgi görmekte ve araba hayali kuran insanlar için de tercih edilebilecek bir seçenek olarak kabul görmektedir.  Bu aşamada da gerekli faiz oranları dahilinde yapılacak olan hesaplamalar dahilinde de aylık taksitlenme işlemi kredi çekilen banka tarafından ödeme planı şeklinde sunulacak ve finansal müşterilerin bu tür bir plana da harfiyen uymaları gerektiği de bankalar tarafından belirtilerek; ödeme işlemlerinin belirtilen zaman içerisinde gerçekleştirilmesi gerektiği de anlatılmaya devam edilecektir.

Yazar Hakkında

Yazar : editor

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Banka Hesabı Nasıl Kapatılırİnsanlar gelirlerini ve sahip olduğu gayrimenkulleri güvenilir bir şekilde
Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim?Araba sahibi olmak isteyen kişiler yeterli ölçüde paralara sahip
Hesap İşletim Ücreti Nedir? Neden Alınır?     İnsanlar, sahip oldukları değerleri korumak amacıyla bankalarda
Bedelli Askerlik İçin Kredi Çekilebilir Mi?     Askerlik yapmak istemeyenler için ve devletin hazinesine

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Banka ve Krediler     Günümüzde pek çok banka insanlara finansal destek
Çeyiz Hesabı Veren BankalarÇeyiz hesabı, evlenecek olan çiftlerin belirli bankalardan çeyiz hesabı
Öğrenciye Kredi Kartı Veren BankalarÖğrenciler üniversiteye başladığında genel olarak nakit sıkıntısı çekmeye başlarlar
Hesap İşletim Ücreti Almayan Kredi KartlarıBankaların en fazla şikayet edilen işlemi olarak göze çarpan

Son Yapılan Yorumlar

 • BIST
  109537
  USD/EUR
  1,1755
  Amerikan Doları
  3,567
  Euro
  4,1931
  İngiliz Sterlini
  4,6418
  Japon Yeni
  3,2375
  Rus Rublesi
  0,06024
  SA Riyali
  0,95252
  Altın
  145,471
  Son Güncelleme: 15.08.2017 01:24
 • Son Yazılar