En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

28.05.2017 tarihinde Bankalar kategorisine eklenmiş, 64 Kişi Okumuş ve 1 Yorum Yapılmış.

Konut kredisi, ev sahibi olmak isteyenlerin en büyük yardımcısı biçiminde olan bir seçenek olmakla beraber; insanların bankalara yönelerek bilgi toplama işlemi dahilinde kendini göstermesinden dolayı da faiz oranları konusunda da gerekli ödeme planlarının ortaya çıkarılması ile kendini gösteren bir faaliyet olarak değerlendirilmektedir. En fazla tercih edilen kredi tiplerinden bir tanesi olan konut kredisi kapsamında da insanların belli bir dönemlere bölünmüş olan meblağları ödeyerek; ev sahibi olmaları da sağlanmakta ve bu tür vadelere de belli bir oranda faiz oranı lanse edilmektedir.   Bu sayede de insanların amaçları doğrultusunda bankaların devreye girmeleri sonucunda ortaya çıkan bir gelişme olarak kabul görmektedir.

Konut kredisini en makul bir biçimde faiz oranları ile sağlayacak bir biçimde yer alacak olan Ziraat Bankası; 120 aya kadar vade seçenekleri ile ön planda yer alan bir seçenek olarak kabul edilmektedir. %0.8 oranındaki faiz oranı ile de en düşük şekilde yer alan Ziraat Bankası; tercih edilecek olan en faaliyetli bankalar içerisinde yer almaya başlamaktadır. Bu anlamda da kişilerin belli dönemler içerisinde yer alan ödemeleri gerçekleştirme imkanı da sağlayan söz konusu banka; kolay bir biçimde bu tür kredileri sağlamakla beraber; ön planda kendini göstermeye devam ederek; insanlara hizmet veremeye ve mali anlamda da kaynak sağlamaya devam etmektedir.

Ziraat Bankasının yanı sıra QNB Finansbank da konut kredisi kapsamında yer alan en düşük faiz oranını sağlayacak bir biçimde kendini gösteren bankalar arasında varlık göstermektedir. %0.93’lük bir oran ile konut kredisi sağlayan söz konusu banka kuruluşu; 120 ay gibi bir vade ile finansal tüketicilerin faaliyetlerinden yararlanmasını sağlamak adına kendini göstermektedir. Bu aşamada da aynı oranda ödeme seçeneklerini de başarılı bir biçimde sağlayan QNB Finansbank; insanların konut konusunda ihtiyaç duydukları meblağları sağlama konusunda da faaliyetlerini göstererek; bu tür bir meblağın gerekli sözleşmeler ve ödeme planları dahilinde de yeterli bir noktada varlık göstermesini de sağlayacak bir konumda kendini gösterecek bir firma olarak göze çarpacaktır.

Yazar Hakkında

Yazar : editor

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

[…] Altın hesaplarının varlığı geleneksel yöntemler ve kültürel alışkanlıkla gelen yastık altında biriktirmeye farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Altın hesabı açmak isteyen bir kişi bu taleple kendi şartlarına en uygun gördüğü bankaya gidip bir müşteri temsilcisine talebini ileterek işleminin gerçeklemesini sağlayabilir. Ve ya banka müşterisi internet bankacılığı kullanıyorsa altın hesabı açma işlemini gerekli banka şubesine gitmeden bile halledebilir. Birikimi yapılan altınların banka hesabında tutulması hem güvenlik açısından hemde faiz getirisi açısından avantajlıdır. Yastık altında biriktirilen altının eskime payı ve en önemliside herhangi bir hırsızlık olayında çalışma riski vardır. Ancak birim altınlarının banka hesabında tutulması otomatik olarak eskime ve çalınma riskini ortadan kaldırmaktadır. Diğer bir önemli nokta ise altın birikiminden faiz getirisi kazanmaktır. Bankadan bankaya değişiklik gösterde altın miktarının değeri kadar olan anapara miktarından hesabınıza faiz getirisi eklenecektir. […]

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Banka Hesabı Nasıl Kapatılırİnsanlar gelirlerini ve sahip olduğu gayrimenkulleri güvenilir bir şekilde
Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim?Araba sahibi olmak isteyen kişiler yeterli ölçüde paralara sahip
Hesap İşletim Ücreti Nedir? Neden Alınır?     İnsanlar, sahip oldukları değerleri korumak amacıyla bankalarda
Bedelli Askerlik İçin Kredi Çekilebilir Mi?     Askerlik yapmak istemeyenler için ve devletin hazinesine

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Banka ve Krediler     Günümüzde pek çok banka insanlara finansal destek
Çeyiz Hesabı Veren BankalarÇeyiz hesabı, evlenecek olan çiftlerin belirli bankalardan çeyiz hesabı
Öğrenciye Kredi Kartı Veren BankalarÖğrenciler üniversiteye başladığında genel olarak nakit sıkıntısı çekmeye başlarlar
Hesap İşletim Ücreti Almayan Kredi KartlarıBankaların en fazla şikayet edilen işlemi olarak göze çarpan

Son Yapılan Yorumlar

 • BIST
  109537
  USD/EUR
  1,1752
  Amerikan Doları
  3,569
  Euro
  4,1942
  İngiliz Sterlini
  4,6447
  Japon Yeni
  3,2392
  Rus Rublesi
  0,06024
  SA Riyali
  0,95306
  Altın
  145,614
  Son Güncelleme: 15.08.2017 02:20
 • Son Yazılar