Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

01.06.2017 tarihinde Uncategorized kategorisine eklenmiş, 69 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bankalar tarafından verilen toplu meblağların; taksitlendirilme sistemi ile ödenme planı kapsamında yer alarak; finansal müşterilerin önemli bir bölümünün tercih ettiği seçeneklere kredi adı verilmektedir. Bu tür krediler farklı ihtiyaçlar kapsamında sağlanarak; borç kapatma, konut ve taşıt gibi şekillerde de kendini göstermektedir. Yalnız bu tür işlemleri hayata geçiren bankaların; kredi talep eden finansal tüketicilerden istediği bazı belgeler yer almakta; bu tür evraklar arasında da gelir belgesi de kendini göstermektedir. Gelir belgesiz bir biçimde de kredi olanakları sağlayan bankalar yer almakta; insanların mali anlamdaki ihtiyaçlarını da aktif bir biçimde karşılamak adına faaliyetlerini göstererek; müşterilerini memnun edecek bir durumu ortaya çıkarmaktadır.

Gelir belgesiz kredi imkanları; çalışmayan ve maaş bordrosu bulunmayan kişilere dayalı olarak geliştirilen bir kredi işlemi olarak tanımlanmaktadır. Bu tür bir kredi imkanını Akbank, İş bankası, Teb, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, HSBC, INGBank Finansbank gibi kurumlar sağlayarak; herhangi bir ihtiyaç dahilinde kullanılmasına dayalı olarak bu tür ödemeleri gerçekleştirmektedir.  Sabit gelirle çalışan memur ya da işçi sınıfından olmayan kişileri kapsayacak olan bu tür kredi seçenekleri kapsamında da bazı şartlar kendini göstermekte; kredi talep eden kişilerin söz konusu kriterleri yerine getirdikleri takdirde kredi işlemlerinin de olumlu bir biçimde sonuçlanacağı belirtilmektedir.

Gelir belgesi olmadan kredi almak isteyen kişilerin ilk olarak belli bir kazanç sağlayabileceği bir meslek grubuna dahil olduğunu kanıtlaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kredi talep edecek olan kişilerin üzerlerinde kayıtlı bir gayrimenkulün bulunması da yeterli olacaktır. Aynı zamanda kredi notunuzun yüksek olması da kredi alma imkanınızı daha da kolay bir biçimde gerçekleşeceğini gösterecek ve bu anlamda da yeterli sonuçlar sağlayabileceğiniz kredi başvuru sürecini de tamamlayabileceğinize olanak verecektir.  Gelir belgesiz kredi sisteminden yararlanma konusunda teknolojinin sağladığı imkanları da kullanmaya başlayabilir; ve telefon bankacılığı üzerinden SMS atarak kredi taleplerinde de bulunmanız dahilinde de gelir belgesiz kredi imkanı ile de karşı karşıya kalabilecek ve bu tür bir sistem kapsamında da ihtiyaç duyduğunuz kredileri temin edebilme şansına erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yazar : editor

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Banka Hesabı Nasıl Kapatılırİnsanlar gelirlerini ve sahip olduğu gayrimenkulleri güvenilir bir şekilde
Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim?Araba sahibi olmak isteyen kişiler yeterli ölçüde paralara sahip
Hesap İşletim Ücreti Nedir? Neden Alınır?     İnsanlar, sahip oldukları değerleri korumak amacıyla bankalarda
Bedelli Askerlik İçin Kredi Çekilebilir Mi?     Askerlik yapmak istemeyenler için ve devletin hazinesine

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Banka ve Krediler     Günümüzde pek çok banka insanlara finansal destek
Çeyiz Hesabı Veren BankalarÇeyiz hesabı, evlenecek olan çiftlerin belirli bankalardan çeyiz hesabı
Öğrenciye Kredi Kartı Veren BankalarÖğrenciler üniversiteye başladığında genel olarak nakit sıkıntısı çekmeye başlarlar
Hesap İşletim Ücreti Almayan Kredi KartlarıBankaların en fazla şikayet edilen işlemi olarak göze çarpan

Son Yapılan Yorumlar

 • BIST
  109537
  USD/EUR
  1,1756
  Amerikan Doları
  3,568
  Euro
  4,1944
  İngiliz Sterlini
  4,6433
  Japon Yeni
  3,2382
  Rus Rublesi
  0,06029
  SA Riyali
  0,95275
  Altın
  145,622
  Son Güncelleme: 15.08.2017 01:44
 • Son Yazılar