Herkese Kredi Veren Bankalar

24.05.2017 tarihinde Bankalar kategorisine eklenmiş, 64 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

  Günümüzde birçok insan yaşamlarındaki yaptıkları borçları ödeyememekte ve bankaların sağladığı kredi avantajlarını kullanmaktadır. Bankalar kredilerini birçok başlık altında toplayarak, herkese kredi imkanı sağlamak için çeşitli kampanyalar yürütmektedir.

Bankalar müşterilerine her anlamda yardımcı olmak için çeşitli krediler vermektedir. Tüketim kredileri, üretim kredileri, yatırım kredileri, işletme kredileri, açık kredi, teminatlı kredi, vadeli ve vadesiz krediler, orta vadeli krediler, uzun vadeli krediler, tarım kredisi, konut kredisi, gayrimenkul kredisi, mesleki krediler, ihracat kredisi, özel krediler, kamu kredileri, nakdi krediler, mal şeklinde krediler(altın ve benzeri mücevherler şeklinde olabilir), maddi olmayan krediler, rötatif döviz kredileri ve spot krediler gibi birçok alanda müşterilerini memnun etmek için krediler vermektedirler.

Banka müşterileri düşük faiz ve ödeme imkanları en iyi olan bankaları çoğunlukla tercih etmektedir. Fakat bazı bankalar son yıllarda, müşterilerin ödeme imkanları kısıtlı olmasından dolayı herkese kredi vermemektedirler. Bunun sebebi, müşterilerin ödeyemediği krediler sonucunda kredi notlarının düşmesi hatta kredi borçlarından dolayı gayrimenkullerine hacizler konmasıdır.

Son zamanlarda banka ve finans sektöründe çoğalan bankalar ve rekabetten dolayı oluşan, en kolay ve en hızlı krediyi veren banka olma adına bankalar çeşitli çalışmalar ve kampanyalar yürütmektedir. Bu nedenle zaman kavramı çok önemlidir. Bazı bankalar kredi talebinde bulunan müşterisine dakikalar içerisinde SMS ile dönüş yapmaktadırlar. Durum böyle olunca müşteri krediyi o banka üzerinden kullanıp kullanamayacağını çok hızlı bir şekilde öğrenmiş olur. Kredi veya banka sicili sürekli yükselen müşterilere sahip olan bankalar için bu durum bulunamaz bir nimettir. Herkese kredi veren bankalar için bankanın üzerine düşen görev ne kadar büyükse müşterinin kendi bireysel becerileri de o denli önemlidir.

2017 yılında en hızlı ve en kolay herkese kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bunlar, Denizbank, Akbank, Odeabank,         Finansbank ve Garanti Bankası’dır. Bu bankaları diğer bankalardan ayıran özellik ise SMS ile kolayca başvurulabilmesidir. Ayrıca kredi alacak müşteri akıllı telefonlarına indirecekleri bankaların ilgili uygulamaları sayesinde kolayca kredi alabileceklerdir. Fakat en önemli konu müşterinin kredi notudur. Çünkü krediler kredi notuna göre sağlanmaktadır.

Yazar Hakkında

Yazar : editor

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Banka Hesabı Nasıl Kapatılırİnsanlar gelirlerini ve sahip olduğu gayrimenkulleri güvenilir bir şekilde
Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim?Araba sahibi olmak isteyen kişiler yeterli ölçüde paralara sahip
Hesap İşletim Ücreti Nedir? Neden Alınır?     İnsanlar, sahip oldukları değerleri korumak amacıyla bankalarda
Bedelli Askerlik İçin Kredi Çekilebilir Mi?     Askerlik yapmak istemeyenler için ve devletin hazinesine

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Banka ve Krediler     Günümüzde pek çok banka insanlara finansal destek
Çeyiz Hesabı Veren BankalarÇeyiz hesabı, evlenecek olan çiftlerin belirli bankalardan çeyiz hesabı
Öğrenciye Kredi Kartı Veren BankalarÖğrenciler üniversiteye başladığında genel olarak nakit sıkıntısı çekmeye başlarlar
Hesap İşletim Ücreti Almayan Kredi KartlarıBankaların en fazla şikayet edilen işlemi olarak göze çarpan

Son Yapılan Yorumlar

 • BIST
  109537
  USD/EUR
  1,1752
  Amerikan Doları
  3,57
  Euro
  4,1954
  İngiliz Sterlini
  4,6463
  Japon Yeni
  3,2401
  Rus Rublesi
  0,06025
  SA Riyali
  0,95337
  Altın
  145,627
  Son Güncelleme: 15.08.2017 02:36
 • Son Yazılar