Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

28.05.2017 tarihinde Bankalar kategorisine eklenmiş, 62 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Bankaların en büyük faaliyetlerinden bir tanesi olarak görülen krediler; farklı farklı biçimlerde talep edilen kişilere ulaştırılmakta ve hangi amaç doğrultusunda da bu tür kredilere ihtiyaç duyduklarını belirtmeleri durumunda da bankalar devreye girerek; istenilen meblağları ödeme seçeneklerini kısa bir süre içerisinde ve herhangi bir şart taşımadan sağlamaktadır. Bu aşamada da farklı farklı isimler adı altında kredi seçenekleri ile talep eden kişilere kolaylık sağlayan bankalar; bu tür işlemleri ödeme biçimleri bakımından da belli dönemlere bölerek; kişilerin belli bir taksit ile ödemesini sağlamaktadır. Bu tür kredileri de belli oranlarda yer alan faizler ile sağlayan bankalar; faiz oranları ile de değişiklik göstermektedir.

Bankalar; herhangi bir geliri bulunmayan kişilere de kredi seçeneklerini sunarak, bu bağlamda herhangi bir meblağda yer alan ücretleri sağlamak adına varlık göstermektedirler. Kefil, senet ya da gelir belgesi istemeyen bu tür bankalar; genel olarak ihtiyaç kredisi adı altında kredi imkanı sunmakta ve insanların bu tür meblağları elde etmeleri aşamasında da varlık gösterirken; bu alanda herhangi bir zorluğu da kredi isteyen kişilere yönlendirmez. Bu tür gelir belgesi olmayan kişilerin de kefilleri olmadan belli bir miktarda kredi alma imkanı sağlayan bankalar arasında; Akbank, İş bankası, Teb, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, HSBC, INGBank ve Finansbank kuruluşlar ön plana çıkarak; istenilen meblağları kişilere ulaştırmak için kendini göstermektedir.

Gelir belgesiz ve kefilsiz bir biçimde bankalardan kredi alabilmek için üzerinizde bulunan bir gayrimenkulü göstermeniz ya da kredi notunuzun da yüksek bir puanda yer alması da gerekmektedir. kredi notunuz yüksek bir noktada seyrediyor ise kefilsiz ve şartsız bir biçimde istediğiniz miktarda kredi alabilmeniz de kolay bir biçimde kendini gösterecektir. Banka şubelerine gitmeden de bu şekilde yer alan kredi hizmetlerinden yararlanma imkanınız bulunmakta ve sadece telefon aracılığı ile de istenilen meblağlara ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. Bu tür bir işlemi hayata geçirme aşamasında SMS platformundan yararlanarak; bankalara kimlik numaranızı ulaştırmayı başarabilir ve istediğiniz meblağlarda yer alan kredileri de kefilsiz bir biçimde edinebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yazar : editor

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Banka Hesabı Nasıl Kapatılırİnsanlar gelirlerini ve sahip olduğu gayrimenkulleri güvenilir bir şekilde
Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim?Araba sahibi olmak isteyen kişiler yeterli ölçüde paralara sahip
Hesap İşletim Ücreti Nedir? Neden Alınır?     İnsanlar, sahip oldukları değerleri korumak amacıyla bankalarda
Bedelli Askerlik İçin Kredi Çekilebilir Mi?     Askerlik yapmak istemeyenler için ve devletin hazinesine

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Banka ve Krediler     Günümüzde pek çok banka insanlara finansal destek
Çeyiz Hesabı Veren BankalarÇeyiz hesabı, evlenecek olan çiftlerin belirli bankalardan çeyiz hesabı
Öğrenciye Kredi Kartı Veren BankalarÖğrenciler üniversiteye başladığında genel olarak nakit sıkıntısı çekmeye başlarlar
Hesap İşletim Ücreti Almayan Kredi KartlarıBankaların en fazla şikayet edilen işlemi olarak göze çarpan

Son Yapılan Yorumlar

 • BIST
  109537
  USD/EUR
  1,1752
  Amerikan Doları
  3,569
  Euro
  4,1942
  İngiliz Sterlini
  4,6447
  Japon Yeni
  3,2392
  Rus Rublesi
  0,06024
  SA Riyali
  0,95306
  Altın
  145,614
  Son Güncelleme: 15.08.2017 02:20
 • Son Yazılar