SMS’le İhtiyaç Kredisi Almak

06.06.2017 tarihinde Bankalar kategorisine eklenmiş, 77 Kişi Okumuş ve 0 Yorum Yapılmış.

Son zamanlarda insanlar banka işlemlerini yapmak için pratik yöntemlere başvurmaktadırlar. Hız avantajından yararlanmak isteyen bir çok banka müşterisi tefonları ile banka işlemlerini halletmeyi seçmektedir. Bankalardan kredi kullanma eski dönemlerde bir çok evrak işi gerektirdiğinden kredi kullanılcak bankanın şubesinde çok vakit geçirmek kaçınılmaz bir olaydı. Ancak gelişen teknoloji ve internet bankacılığı fırsatları ile kredi başvuruları gayet kolaylaşmıştır. Eski yöntemlerle banka şubelerine gidip kredi işlemlerini halletmeyi seçen insanların sayısı fazladır ancak teknolojinin imkanlarıdan yararlanmak isteyen ve bankaların müşterilerine sunduğu avantajları kullananların sayısıda git gide artmaktadır.

Bankalar müşterilerine bir çok ayrı kategori altında kredi fırsatları sunmaktadır. Her ihtiyacın kredi kategorisi farklı olabilmektedir. Örneğin ev almayı düşünen bir kredi kullanıcısı bankadan konut kredisi talebinde bulunurken otomobil satın almak isteyen diğer bir kredi kullanıcısı ise araç kredisi başvurusunda bulunmaktadır. Bunların dışında bankalar bazen dini bayramlarda müşterilerinin para ihtiyaçları olabileceklerini düşündüklerinden dönemsel olarak ihtiyaç kredileri kampanyaları yapabilmektedir. Farklı olarakta bankalardan kredi kullanmak isteyen müşteriler kredi kartı borçları, özel günleri için nakit ihtiyaçları veya elden borçlarını ödemek gibi bir takım sebeplerle bankalardan ihtiyaç kredisi talep edilebilir. Yine diğer banka kredilerinin kullanılmasında olduğu gibi kredi alınmak istenen bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranları güncel bir bilgi araştırılmak şartıyla kontrol edilmeli ve kredi kullanıcısının şartlarına uyuyorsa kredi başvurusu yapılmalıdır.

 

Bankaların müşterine olan hizmetlerinin arasında SMS ile ihtiyaç kredisi başvurma hizmetide vardır. Son yıllarda gayet yaygınlaşan bu hizmet zaman  avantajına sahiptir. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler basit bir telefon mesajı ile başvurularını tamalayabilmektedirler. Farklı bankaların farklı iletişim numaraları ve metin mesaj içerikleri olduğundan genel olarak bahsedilebilcek bir mesaj biçimi yoktur. Ancak ihtiyaç kredisinin kullanılmak istendiği bankanın internet sitesine girerek nasıl bir mesaj içeriğinin hangi iletişim numarasına gönderilceği kolayca öğrenilebilir. Sms ile kredi başvuru yapmak için herhangi bir evrak gerekmemektedir. Güncel oalrak kullanılan cep telefonundan kredi başvurusu yapılacak bankanın istediği kişisel bilgileri yazıp doğru iletişim numarasına göndermek yeterli olacaktır.

Yazar Hakkında

Yazar : editor

Yazar Hakkında :

Yazarın Tüm Yazıları İçin Tıklayınız

Yorumlar
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

Sitemizde En Çok Okunan İçerikler

Banka Hesabı Nasıl Kapatılırİnsanlar gelirlerini ve sahip olduğu gayrimenkulleri güvenilir bir şekilde
Taşıt Kredisi Nasıl Alabilirim?Araba sahibi olmak isteyen kişiler yeterli ölçüde paralara sahip
Hesap İşletim Ücreti Nedir? Neden Alınır?     İnsanlar, sahip oldukları değerleri korumak amacıyla bankalarda
Bedelli Askerlik İçin Kredi Çekilebilir Mi?     Askerlik yapmak istemeyenler için ve devletin hazinesine

Sitemizde En Çok Yorumlanan İçerikler

Banka ve Krediler     Günümüzde pek çok banka insanlara finansal destek
Çeyiz Hesabı Veren BankalarÇeyiz hesabı, evlenecek olan çiftlerin belirli bankalardan çeyiz hesabı
Öğrenciye Kredi Kartı Veren BankalarÖğrenciler üniversiteye başladığında genel olarak nakit sıkıntısı çekmeye başlarlar
Hesap İşletim Ücreti Almayan Kredi KartlarıBankaların en fazla şikayet edilen işlemi olarak göze çarpan

Son Yapılan Yorumlar

 • BIST
  109537
  USD/EUR
  1,1755
  Amerikan Doları
  3,567
  Euro
  4,1931
  İngiliz Sterlini
  4,6418
  Japon Yeni
  3,2375
  Rus Rublesi
  0,06024
  SA Riyali
  0,95252
  Altın
  145,471
  Son Güncelleme: 15.08.2017 01:24
 • Son Yazılar